Overslaan en naar inhoud gaan

Vitamix Launches New Rewards Program to Encourage and Celebrate Customer Success

Vitamix betrekt klanten en fans bij speciaal beloningsprogramma

CLEVELAND – Om de loyaliteit en levenslust van klanten te belonen, lanceert fabrikant van hoogwaardige blenders Vitamix® het programma Vitamix Rewards. Het nieuwe Vitamix Rewards-programma had voor de start al duizenden aanmeldingen en stimuleert deelnemers om op unieke manieren met Vitamix bezig te zijn. Aan de hand van hulpmiddelen en activiteiten leren leden hoe ze optimaal van hun blender kunnen genieten.

"We hebben dit beloningsprogramma speciaal samengesteld en aangepast op de wensen en behoeften van onze trouwe Vitamix-fans", aldus Scott Hackman, vice president Strategy, Brand and Marketing Operations bij Vitamix. "In tegenstelling tot andere programma's geeft Vitamix Rewards meer dan alleen ledenpunten. Het is een echte ervaring die deelnemers ondersteunt bij het bereiken van persoonlijke doelen, zoals het verbeteren van welzijn en gezondheid of het ontwikkelen van culinaire vaardigheden. We helpen onze leden kennis en zelfvertrouwen op te bouwen bij het gebruik van hun Vitamix-machine."

Na aanmelding kunnen Vitamix Rewards-leden meteen beginnen met punten verzamelen. U hoeft niet eens een Vitamix te hebben om mee te doen. Meld u aan op vitamix.com/rewards en begin met leren, lezen, kijken, meedoen en delen om punten te verdienen en in te wisselen.

Punten verzamelen

  • Unieke recepten: Wist u dat Vitamix-blenders de maaltijden van uw gezin naar een hoger niveau kunnen tillen, van ontbijt tot diner en alles daartussenin? Vitamix Rewards-leden kunnen punten verdienen voor het leren van recepten zoals volkorenwafels, hollandaisesaus, tropische avocadosalsa, amandelmelk, fruitwater met watermeloen, balsamico-citrusdressing en nog veel meer.
  • Technieken: Vitamix-machines en -accessoires kunnen meer dan alleen blenden. Ze kunnen ook hakken, malen, kneden, emulgeren, pureren, verhitten, kloppen, muddlen en meer! Verdien punten door te leren hoe u alles uit uw (toekomstige) Vitamix-blender kunt halen door video's te bekijken, speciale tips en trucs te lezen en nieuwe recepten uit te proberen.
  • Leefstijlverbeteringen: Het Vitamix Rewards-programma biedt complete informatie om leden te begeleiden naar een gezonder en gelukkiger leven. Gezonde maaltijdideeën, tips voor mealprepping, suggesties voor verschillende seizoenen, duurzaamheidsadvies en winkel- en opbergtips maken allemaal deel uit van de ervaring.

Met Vitamix Rewards krijgt u punten voor deelname aan online activiteiten zoals inloggen, een vriend uitnodigen, door recepten bladeren, een product beoordelen, een enquête invullen, producten kopen op Vitamix.com, uw product registreren en nog veel meer.

Inwisselen

Leden die genoeg punten hebben verzameld, kunnen die inwisselen voor een breed scala aan beloningen, waaronder:

Hackman: "Het Vitamix Rewards-programma zal voortdurend verbeterd en uitgebreid worden om aan de wensen en behoeften van onze leden te blijven voldoen. Van informatie over de laatste kooktrends tot oplossingen voor alledaagse keukenproblemen: we blijven de grenzen verleggen om Vitamix-eigenaren (én toekomstige eigenaren!) vanaf de eerste blend de allerbeste ervaring te bezorgen."

Meer informatie over Vitamix Rewards vindt u op vitamix.com/rewards.

###

Over Vitamix

De Vitamix-familie is een groep private familiebedrijven. Vitamix is opgericht in 1921 en maakt hoogwaardige blendapparatuur voor huishoudelijk en commercieel gebruik. Miljoenen consumenten over de hele wereld gebruiken Vitamix-producten om hun gezondheid te verbeteren en culinaire doelen te verwezenlijken. De commerciële klantenlijst van het bedrijf leest als een who's who van grote restaurantketens; chef-koks zeggen net zoveel waarde te hechten aan hun Vitamix-machine als aan hun messen. In de vroege jaren 90 ontwikkelde het bedrijf de eerste echte commerciële blender, die de aanzet gaf tot de smoothiebeweging en door de lezers van Foodservice Equipment & Supplies al negen opeenvolgende jaren is verkozen tot de beste blender in zijn klasse. Vitamix wint prijs na prijs voor zijn producten, bedrijfscultuur en gebruikerservaring, en is te vinden in meer dan 130 landen. Het hoofdkwartier bevindt zich in Olmsted Township, nabij Cleveland in Ohio. Meer informatie vindt u op www.vitamix.com.

Media Contacts

Scott Tennant
Director of Communications
Vitamix
(440) 782-2447
stennant@vitamix.com

Jamie Dalton
Falls Communications
(216) 696-0229
jdalton@fallscommunications.com

Uw sessie is wegens inactiviteit verlopen en is niet meer actief.

Pagina opnieuw laden